Uwaga!!! Ekonomik włącza się do programu „Szkoły pełne talentów”

Inicjatorem programu lojalnościowego "Szkoły pełne talentów" jest Lidl.
Każdy, kto zrobi zakupy w Lidlu, będzie mógł wesprzeć wybraną przez siebie szkołę, w tym naszą.

Jak to działa?

  • Za produkty kupione w Lidlu zdobywasz vouchery - "talenciaki".
  • „Talenciaki” przekazujesz do szkoły.
  • „Talenciaka” otrzymujesz za każde wydane 50 zł, ale pod warunkiem, że na paragonie będzie  widnieć co najmniej jeden owoc lub warzywo.
  • „Talenciaki” wyposażone są w kod alfanumeryczny oraz QR, za pomocą których możesz wesprzeć wybraną Placówkę Oświatową, w tym  naszą, w celu uzyskania przez nią Nagrody.
  • „Talenciaki” możesz przypisać do wybranej szkoły w następujący sposób:
  1. Skanując aparatem swojego smartfona kod QR znajdujący się na odwrocie Talenciaka, wybrać Placówkę Oświatową beneficjenta i przypisać do niej Talenciaka.
  2. Wchodząc na stronę Kampanii lidl.pl/Szkoly w przeglądarce internetowej wybrać żądaną Placówkę Oświatową po przekierowaniu na szkoly.lidl.pl , przepisać kod alfanumeryczny znajdujący się na Talenciaku, a następnie przypisać Talenciak do Placówki Oświatowej będącej beneficjentem Talenciaka.
  3. W przypadku problemów technicznych z przypisaniem Talenciaka do wybranej Placówki Oświatowej, masz prawo skorzystać z pomocy infolinii pod nr +48 22 262 99 00 w godzinach od 8:00 do 16:00.
  4. Umieścić Talenciaka w fizycznej formie w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemniku usytuowanym u nas w szkole.

 

Uwaga!!! „Talenciaki” mogą być przypisane do danej szkoły od 05 września 2022 roku do 20 listopada 2022 roku. Szkoła  wymieni  "talenciaki" na pomoce naukowe, sprzęt sportowy i elektroniczny.