mar
3
PODZIĘKOWANIA DLA PANI DYREKTOR
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mieli zaszczyt podziękować w imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor Aleksandrze Gince za całokształt pracy na rzecz szkoły.
Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego mieli zaszczyt podziękować w imieniu całej społeczności szkolnej pani dyrektor Aleksandrze Gince za całokształt pracy na rzecz szkoły.