+48 56 46 585 44

sty

12

12 stycznia , 2013 | Posted by Martyna Kontowska |

STUDNIÓWKA 2013

Dnia 12 stycznia 2013 r. odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów. Bal odbył się w sali bankietowej “Pod solankami”. Na sali bawiło się ponad 100 osób do białego rana. Aby tradycji stało się zadość bal rozpoczęliśmy polonezem, który poprowadził  pan vicedyrektor Jerzy Jakubowski. Po uroczystym tańcu nadszedł czas na podziękowania i kwiaty.

Formalna część zakończyła się dość szybko :). Po posiłku wszyscy ruszyli na parkiet. Po pierwszym tańcu przyszła pora na zdjęcia klasowe i nie tylko, każdy chciał chociaż jedno zdjęcie z partnerem czy nauczycielami. Zespół nie przestawał grać i zachęcał wszystkich do zabawy. Późnym wieczorem zaczęły się konkursy. Pierwszy konkurs sprawdzał wiedzę wychowawców dotyczącą uczniów swojej klasy. Najlepsza okazała się Pani Kamilla Siwik, która odpowiedziała bezbłędnie na wszystkie pytania. Nieodzownymi elementami konkursów były taniec z balonem oraz zabawa przy krzesłach.

W czasie balu nieoczekiwanie byliśmy świadkami zaręczyn jednej z maturzystek. O północy wjechał ogromny tort, lecz zabawa trwała dalej. Atrakcją był również taniec zaprezentowany przez chłopaków z IV D w rytmie Y.M.C.A. Około godziny trzeciej studniówka powoli dobiegała końca. Pomimo tak małej liczby naszych uczniów zabawa była wspaniała i mamy nadzieję, że każdy bawił się tej nocy znakomicie.

Skip to content