Nasi uczniowie, tym razem podjęli kolejne wyzwanie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. 7 marca Oskar Kraśniewski i Dawid Krajewski z klasy 5 A rezperentowali naszą szkołę w zmaganiach podczas eliminacji okręgowych. Dziękujemy za zaangażowanie i gratulujemy sukcesów.